Pogotowie antenowe – błyskawiczny montaż i ustawianie anten satelitarnych

talerz satelitarny

Twoja antena satelitarna została uszkodzona i nie możesz odbierać ulubionych programów? Jeżeli potrzebujesz błyskawicznej pomocy, skorzystaj z usług firm instalacyjnych świadczących pogotowie antenowe. Specjalista może przyjechać wtedy na miejsce jeszcze tego samego dnia i wykonać naprawę lub montaż nowego sprzętu!

Czym jest pogotowie antenowe?

Usługi świadczone w ekspresowym tempie, z których można korzystać także 24 godziny na dobę, często określane są jako pogotowie. W takiej formie można skorzystać również z usług w ramach montażu i ustawiania anten satelitarnych.

Pogotowie antenowe, czyli błyskawiczna instalacja anteny satelitarnej oraz usługi związane z naprawą i regulacją anten, jest obecnie dostępne w wielu różnych miejscowościach na terenie całego kraju. Wystarczy tylko parę minut, aby wyszukać adresy firm gotowych do pomocy – nawet w ciągu całej doby, w weekendy oraz w święta.

Kiedy warto zadzwonić po pogotowie antenowe?

Ekspresowy montaż anten satelitarnych oraz ich regulacja to usługi dedykowane dla tych klientów, którzy nie mogą czekać na przyjazd instalatora. Dzięki temu potrzebne wsparcie można otrzymać w krótkim czasie – nawet w ciągu paru godzin od skontaktowania się z pogotowiem antenowym.

Po pogotowie antenowe warto zadzwonić wtedy, gdy:

  • chce się jak najszybciej zacząć odbieranie telewizji satelitarnej
  • doszło do uszkodzenia anteny i konieczne jest założenie nowej
  • antena zmieniła swoja pozycję i należy ustawić ją na nowo
  • telewizja satelitarna nie odbiera sygnału

Pogotowie antenowe – zakres świadczonych usług

Firmy prowadzące montaż i ustawianie anteny satelitarnej mogą zapewnić swoim klientom kompleksową obsługę związaną z wykonaniem tych właśnie prac. Mogą oni otrzymać wtedy pełną pomoc związaną z anteną, aby jeszcze tego samego dnia móc wrócić do oglądania swoich ulubionych programów.

Pogotowie antenowe obejmuje usługi jak:

  • montaż anten satelitarnych – zamontowanie anteny na elewacji budynku albo na dachu
  • ustawienie anten satelitarnych – instalator odpowiednio ustawia antenę tak, aby mogła ona odbierać programy
  • regulacja anten satelitarnych – bardzo dokładne ustawienie anteny tak, aby odbierane programy były jak najwyższej jakości
  • naprawy anten satelitarnych – usterki związane z talerzem, koncentratorem, okablowaniem i innymi elementami wchodzącymi w skład instalacji satelitarnej

Gdy zatem klient chce skorzystać z kompleksowej pomocy w powyższym zakresie, jednak nie chce czekać, aby otrzymać pomoc kolejnego dnia roboczego czy po weekendzie, w takim przypadku warto skorzystać z usług dostępnych w ramach pogotowia antenowego 24h.

Ile kosztują usługi pogotowia antenowego?

Ekspresowa instalacja anteny satelitarnej i jej wyregulowanie, a także usuwanie awarii to dodatkowy wydatek, jednak obsługa w tym przypadku nie jest bardzo droga. Zazwyczaj klienci muszą liczyć się w tym przypadku z ceną wynoszącą około 50% więcej niż w przypadku standardowej obsługi.

Dokładne informacje dotyczące cen usług świadczonych jako pogotowie antenowe można znaleźć na stronach internetowych firm lub też można skontaktować się z nimi telefonicznie. Pod wskazany numer można zadzwonić w dowolnej porze – dzięki temu na fachową pomoc nie trzeba czekać.

Podsumowanie

Gdy potrzebna jest szybka pomoc instalatora specjalizującego się w antenach satelitarnych, warto poszukiwać firm, które świadczą swoje usługi jako pogotowie antenowe. Wtedy wsparcie można otrzymać nawet 24 godziny na dobę. Pracownik firmy przyjedzie wtedy na miejsce, a następnie wykona diagnostykę przy pojawieniu się usterek oraz prace polegające na montażu i na ustawieniu anteny we właściwej pozycji.